Aktualności

Zobacz naszą Ofertę i Kalendarz.

WAKACYJNY KALENDARZ WYDARZEŃ

KONKURS!!!

Pierwszy dzień wiosny tak na nas działa, że postanowiliśmy to uczcić z Wami nie tylko lampką szampana, ale całą butelką :-)
W naszym konkursie możecie wygrać butelkę szampana lub voucher na 200 zł na usługi Szampan i Truskawki z wyjątkowymi gadżetami lub voucher upoważniejący do 25% rabatu na usługi Szampan i Truskawki z wyjątkowymi gadżetami.
Zapraszamy do konkursu!!!
WIĘCEJ...

Karnawałowa promocja w Szampan i Truskawki!!!

 Okres karnawału, to najbardziej szampański okres w całym roku. 

Z tej okazji szampański rabat od Szampan i Truskawki!!!! 

Dla wszystkich, którzy zarezerwują jedną z naszych sal w tym okresie, czyli od dziś, do 09 lutego b.r., proponujemy 15% upustu /dotyczy wynajmu sali/, 
na wszystkie rezerwacje dla wydarzeń, które będą miały miejsce w naszym centrum, do końca roku 2016. Dodatkowo lampka wina musującego dla uczestników spotkań w karnawale.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń - KONTAKT Więcej - CENNIK.

Wigilia firmowa (Więcej)

PartyLite w Szampan i Truskawki

Spotkania wytrawnie zagrane

Zabieramy Państwa na wydarzenie jakiego jeszcze nie było – nieszablonowy wywiad ze wspaniałą wicemistrzynią świata, brązową medalistką mistrzostw świata w biathlonie - Weroniką Nowakowską-Ziemniak, który przeprowadzi znany i lubiany dziennikarz sportowy oraz producent artystyczny
Marcin Cisowski. (Czytaj dalej...)

Networking w praktyce

Bardzo dużo ostatnio słychać o networkingu. Cóż to takiego? W największym uproszczeniu networking to nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów w celu ich późniejszego wykorzystania w życiu zawodowym. Trzeba tylko pamiętać, że networking opiera się na zasadzie wzajemności. W praktyce networking polega budowaniu i pielęgnowaniu dobrych relacji z różnymi ludźmi, poszerzaniu tych znajomości oraz wzajemnym pomaganiu sobie w różnych sytuacjach. (Czytaj dalej...)

Owocne śniadania biznesowe

Czy może być coś lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy i gorących, chrupiących croissantów? Warto o tym pamiętać w dzisiejszym, zabieganym świecie. I warto to wykorzystać, także w działaniach biznesowych. Śniadanie biznesowe to znakomity pomysł na spotkanie z ważnym klientem czy partnerem biznesowym. (Czytaj dalej...)

AKADEMIA PRZYSZŁYCH MAM

Zapraszamy Cię do Akademii Przyszłych Mam, gdzie w komfortowych i eleganckich wnętrzach Szampan i Truskawki wspólnie będziemy przeżywać to co ważne, śmiać się i czuć się zrozumiałe. To wyjątkowe warsztaty dla Kobiet w ciąży z ogromną dawką potrzebnej teorii, jak i praktyki. Energia Kobiet, to ogromny potencjał o którym warto pamiętać. Szczególnie w takich sytuacjach.

Jako właścicielka Szampan i Truskawki, która również jest w tym wyjątkowym stanie – z całego serca zapraszam będąc Gospodarzem i Uczestnikiem warsztatów. 
(Czytaj dalej...)

NETWORKING I ROZRYWKA W SZAMPAŃSKIM STYLU

Nawiązywanie cennych relacji biznesowych nie musi być nudne i schematyczne. Zabieramy Cię na wyjątkowe popołudnie w szampańskim  stylu.

Zrelaksuj się i nawiąż nowe biznesowe kontakty przy lampce wyjątkowego szampana. Spotkanie jest kameralne w komfortowych i eksluzywnych przestrzeniach Szampan i Truskawki. Możesz zaprosić swojego Klienta lub Współpracownika na nasze spotkanie, a na pewno pozwoli to na zbudowanie efektywnej relacji na takim wydarzeniu.
(Czytaj dalej...)

SZAMPAŃSKIE MENU ŚNIADANIOWE

Śniadanie, to najważniejszy posiłek każdego dnia - warto o niego zadbać w iście szampańskim stylu. Sprzyja to na pewno zarówno rozmowom biznesowym jak i czysto towarzyskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w Szampańskim Menu Śniadaniowym, które z całą pewnością dodadzą smaku Państwa spotkaniom, a nasza przestrzeń urzecze Państwa komfortem, elegancją i wyłącznością podczas takiego spotkania. (Więcej...)

PRAKTYCZNE TECHNIKI ZARZĄDZANIA EMOCJAMI, OPARTE NA PRAKTYCE UWAŻNOŚCI
"Jak znaleźć spokój w pędzącym świecie."
Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy chcą nauczyć się kontrolować i panować nad emocjami - zarówno w pracy, jak i w codziennych sytuacjach - poprzez naukę medytacji, ćwiczeń relaksacyjnych oraz technik pracy z ciałem (5 rytuałów tybetańskich - ćwiczenia oparte na hatha jodze) (Więcej)

-10% lipiec - sierpień

Wiemy, że podczas spotkań w naszej przestrzeni można poczuć się iście wakacyjnie - dlatego mamy dla Was letnią promocje -10% na nasze usługi w lipcu i sierpniu - zapraszamy na spotkania w szampańskim stylu, owocne jak truskawki. CENNIK

Szampan i Truskawki otrzymał wyróżnienie Business Site Magazyn

 Szampan i Truskawki otrzymał odznakę przedsiębiorczości ,,WYRÓŻNIENIE BSITE", które przyznawane jest ciekawym projektom i osobowością od magazynu Business Site Magazyn. A dokładnie brzmiało to tak: "W związku z tym, iż Pani jako właścicielka miejsca Truskawki i Szampan aktywnie promuje tematykę przedsiębiorczości (rozwój i biznes), aktywnie wspiera nowe pomysły i chętnie nawiązuje Nowe Współprace, a dodatkowo sam pomysł na taki biznes zdecydowanie się wyróżnia, chciałbym oficjalnie w Imieniu Redakcji Business Site Magazynu przyznać dla Pani oraz Pani Projektowi ,,Szampan i Truskawki" odznakę ,,WYRÓZNIENIE BSITE"." - Bardzo się cieszymy i dziękujemy! Zespół Szampan i Truskawki.

Strefa przyszłych Mam w Szampan i Truskawki

Ciąża i macierzyństwo przywołuje najczęściej skojarzenia szczęścia, stanu błogosławionego. Matka, według Polaków, powinna się cieszyć swym wyjątkowym, niemal uduchowionym stanem. Ale ciąża to także niepokój i lęk, zagubienie, bezradność, strach przed niewiadomą, przed zmianą, przed porodem, strach o życie i rozwój dziecka, o własną tożsamość, życie zawodowe, własną przestrzeń, relacje z partnerem. Czytaj dalej...

Artykuł o Szampan i Truskawki w Business Site Magazyn (Przeczytaj)

Szampan i Truskawki Partnerem "Babskiego lata"

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na konferencję otwarcia "Babskie Lato" pod hasłem „W zgodzie ze sobą, w jedności z naturą” (http://www.kobietyisukces.pl/babskie-lato-2015), która już 4 lipca.
Jak wygrać?
Na maila biuro@szampanitruskawki.pl napiszcie, co z naszej oferty podoba Wam się najbardziej albo co byście chcieli, aby tam się znalazło, a tego jeszcze nie ma?
http://szampanitruskawki.pl/oferta.html
Wśród uczestników rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia.

Konkurs trwa do 28.06.2015 do 00:00, a Zwycięzców ogłosimy 29.06.2015 na Szampan i Truskawki 
Powodzenia!

Zespół Szampan i Truskawki.

Szampan i Truskawki Partnerem "Sukces jest Sexy"

Zapraszamy na całodniowe szkolenie pt: „Sukces jest sexy! Popraw koronę i pokaż na co Cię stać”. Już 27 czerwca (godz. 10:00 – 18:00) we Wrocławiu.
Podczas szkolenia, między innymi:

Na kod "Szampan" 100 zł rabatu. (Więcej

Szampański KONKURS!!!

Dziękujemy, że jest już Was 1000!!! :-) Z tej okazji Szampan i Truskawki przygotował dla Was szampański konkurs - wygrana to butelka prawdziwego szampana!!! 
Napisz na biuro@szampanitruskawki.pl, jakie doświadczenie biznesowe rozwinęło Ciebie najbardziej. Może było to jakieś spotkanie, może czyjaś rada, a może konkretna sytuacja, którą pamiętasz do dziś i wyciąnąłeś/łaś z niej wiele dobrego dla swojego rozwoju zawodowego? Najciekawsze historie opublikujemy (anonimowo lub podpisując tylko imieniem), a wśród biorących udział rozlosujemy nagrodę :-) (Więcej)

Spotkanie Liderów Betterware 

Szampan i Truskawki w Business Traveller

Business Traveller, to prestiżowy magazyn dla podróżujących biznesmenów i travel managerów. Cieszymy się, że będziemy mogli w ten sposób towarzyszyć Wam w podrózy...zapraszamy do lektury.

Kierownik Sprzedaży i Marketingu Poszukiwany :-)

Szukasz pracy? Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Jesteś kreatywny/a? Marzysz o tym, aby cały czas się rozwijać i cieszyć się na każde wyzwanie, które możesz realizować? Czujesz że to będzie również Twój osobisty sukces? A co najważniejsze wiesz już, że praca ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem?
Zapraszamy zatem do naszej rekrutacji na stanowisko Kierownika Sprzedaży i Marketingu. Więcej...

Wieczór panieński w Szampan i Truskawki

Twoja Przyjaciółka poprosiła Cię byś została jej Druhną w tym wyjątkowym dniu? Jesteś podekscytowana i jednocześnie zastanawiasz się, jak to wszystko zorganizować?
Zanim nadejdzie ten wielki dzień czeka Was wspaniałe wydarzenie jakim jest Wieczór Panieński, który to Świadkowa organizuje...
Zaskocz swoją przyjaciółkę niestandardowym pomysłem i zorganizuj dla niej coś wyjątkowego w Szampan i Truskawki.

Na przykład zajmijcie się Kobiecym Magnetyzmem lub Intuicją. Możemy też przy lampce szampan podyskutować o komunikacji w relacjach, albo o Seksapilu i Technikach Uwodzenia - wszystkie na tym skorzystacie, a przyszła Panna Młoda zapamięta ten wieczór na zawsze :-) Więcej...

Podstawy Fotografii i Obróbki Cyfrowej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne, na których prowadzący Marcin Panasiuk i Artur Głogowski opowiedzą o technikach, trikach i o wszystkim tym co ważne, aby powstało dobre zdjęcie. Podczas warsztatów przedstawimy zasady pracy w studio, ustawienia lamp, funkcji aparatu, jak również omówimy praktyki, dzięki którym nasze plenerowe zdjęcia nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Więcej...

Fotorelacja

Było nam niezmiernie miło spotkać się z Wami podczas III POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS 2015. Dziękujemy za wszystkie rozmowy i spotkania. Każde z nich było inspirujące i liczymy na kontynuację :-)


Szampan i Truskawki na Kongresie

Bardzo się cieszymy na każde spotkanie przez najbliższe dwa dni podczas III Kongresu Business Woman & Life - nasze stoisko w wyjątkowej scenerii już na Was czeka. Zapraszamy na aromatyczne truskawki, dłuższą rozmowę, vouchery do zakupu w promocyjnych cenach i wiele innych ciekawych niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy. 
I oczywiście nagroda główna do wygrania w postaci prawdziwego SZAMPANA, którego wylosujemy na scenie ok 17.00 z wizytówek, które u nas zostawicie.
Do zobaczenia!

12 kwietnia - Twój Kobiecy Magnetyzm

 

Kurs atrakcyjności, budowania pewności siebie i komunikacji w związku. Szkolenie prowadzi CatherineWarszat "Twój Kobiecy Magnetyzm" Woman's Attitude zdobył wyróżnienie w konkursie na „Karnawałowe hity Warsztatowe” w Kobiecym Karnawale Akademii Kobiet Sukcesu w 2012 roku. 
Cena 450 zł
Zapisz się - biuro@szampanitruskawki.pl
(Więcej)

SPOTKANIE NETWORKINGOWE

22 kwietnia 18.00 - 20.30 - Spotkanie networkingowe "Zrób swój pierwszy krok"

Spotkanie prowadzone przez Agnieszkę Klonowską, twórczynię "Kobieta na obrotach" pt. Zostaw, to co już Ci nie służy. (Więcej)

WIELKANOC!!! 


Z okazji Świąt Wielkanocnych 
składamy wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Przyjaciołom
serdeczne życzenia dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.
Zespół Szampan i Truskawki.

Wyniki KONKURSU!

Kochani,

Bardzo dziękujemy za udział w Konkursie, w którym można było wygrać zaproszenia na III Kongres Business Woman&Life. Wszystkie pomysły będziemy systematycznie realizować i już zapraszamy Was na takie wydarzenia jak:
*Spotkania miłośników wina z różnych zakątków świata w Szampan i Truskawki
*Poczucie własnej wartości w biznesie
*Śniadania biznesowe o tematyce marketingowej
*Sesje Szampańskich podróży...
* i wiele wiele innych...

Czy Wam również podobają się te pomysły?

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę: 
*Anna Czarnota
*Monika Michalska
*Anna Pycińska
*Alicja Kwiatkowska - Kozar
*Magdalena Rutkowska
*Emilia Wolfart

Szampan i Truskawki wręcza nagrodę na Osobowości i Sukcesy Roku 2015

 Wczoraj odbyła się Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2015, gdzie nagrody odebrały takie osoby jak Robert Korzeniowski, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Amaro czy profesor Zbigniew Lew-Starowicz.

Szampan i Truskawki wręczył nagrodę niespodziankę dla samego Mariusza Pujszo, Redaktora Naczelnego Magazynu Osobowości i Sukcesy 

 Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspaniały wieczór.

Poniżej mała fotorelacja.

Konkurs!!!

Szampan i Truskawki jest Partnerem III POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS 2015. Mamy do rozdania 6 wyjątkowych ZAPROSZEŃ na to prestiżowe wydarzenie.
Zapraszamy do konkursu!!! (Jak wygrać?)

Wyniki Baśniowego Konkursu!!!


Fotorelacja z Personal Branding z Anną Szubert

Wydarzenie na którym budujesz siebie i swoją markę przez duże "M" pod okiem Anny Szubert i jej bogatego doświadczenia. 

Baśniowy KONKURS!!!


Za górami, za lasami....na BAŚNIOWY KONKURS nadszedł czas!!!

 W każdym z nas jest baśniowy Książę i śpiąca Królewna – zabieramy Was i zapraszamy, abyście i Wy nas zabrali do baśniowego świata, w którym razem będziemy mogli spotkać miłość.

 Zadanie konkursowe jest bardzo przyjemne – zanurz się w swoje emocje i zacznij marzyć, śnić, a może opowiedz sen, który wydarzył się naprawdę - „Napisz baśń o miłości” i wyślij na biuro@szampanitruskawki.pl do 14 marca do godziny 00:00.

 Wyniki konkursu już 15 marca na naszym FB. Czytaj dalej...

Szampan i Truskawki w SENS

 
Każdego dnia spotykamy się z Wami - mamy przyjemność obserwować jak prowadzicie szkolenia, uczestników Waszych wydarzeń, ich zmiany, transformacje, radość i relaks na Waszych twarzach podczas tych spotkań. Każdego dnia knujemy z Wami coś nowego i cieszymy się z tego... Słuchamy i nie możemy wyjść z zachwytu jak wiele wspaniałych macie propozycji. Każdego dnia czujemy, że właśnie po to powstało nasze miejsce - by wspierać to co wyjątkowe, inspirujące - by dawać przestrzeń, która pozwala tworzyć, być kreatywnym, czasem biznesowym, czasem dzikim - bo we wszystkim tym jest rozwój i radość...
Dziękujemy, że jesteście dla nas inspiracją i to Wasze wydarzenia możemy organizować i promować w Szampan i Truskawki.
Tym razem na łamach gazety SENS, w wydaniu marcowym.
Wszystkie inspirujące wydarzenia, które w najbliższym czasie odbędą się w naszych przestrzeniach znajdują się w Kalendarzu.
Macie jakieś ciekawe pomysły? Chcecie zorganizować spotkanie, szkolenie, a może babski wieczór? Napiszcie: biuro@szampanitruskawki.pl
Wszystko da się zrobić :-)
Zapraszamy na spotkania w szampańskim stylu owocne jak truskawki.
Zostań naszym Gościem, Zespół Szampan i Truskawki

7-8 marca (10.00-16.00) - Twój Kobiecy Magnetyzm


Specjalna edycja z okazji Dnia Kobiet
Kurs atrakcyjności, budowania pewności siebie i komunikacji w związku. Szkolenie prowadzi CatherineWarszat "Twój Kobiecy Magnetyzm" Woman's Attitude zdobył wyróżnienie w konkursie na „Karnawałowe hity Warsztatowe” w Kobiecym Karnawale Akademii Kobiet Sukcesu w 2012 roku. 
Cena 750 zł
Zapisz się - biuro@szampanitruskawki.pl
(Więcej)

Baśniowe Wieczory z Woman's Attitude (Więcej)

Czy Śpiąca Królewna mogła wybudzić się ze snu niezależnie od tego, czy pocałuje ją Królewicz czy nie? Czy Tristan i Izolda rzeczywiście się kochali? Jak Czerwony Kapturek mógł uniknąć Złego Wilka i czy naprawdę tego chciał? I przede wszystkim- co mówi o Tobie Twoja osobista baśń miłosna?
Cena 150 zł
Zapisz się - biuro@szampanitruskawki.pl

21-22 marca - 10.00 - 18.00 - HAWAJSKO – KWANTOWY ALOHA WEEKEND!

Zapraszamy Cię na WYBORny ALOHA – weekend SZCZĘŚCIA i Transformacji – wyjątkowe, holistyczne przeżycie, podczas którego zatroszczysz się o Serce, Duszę i Ciało najważniejszej osoby w Twoim życiu, czyli CIEBIE! Zrób sobie prezent i zadbaj o więcej Świadomej Radości, Szczęścia i CUDów w Twoim życiu!
„Aloha – szczęście jest wyborem – świadomie wybieraj swój wymarzony świat.”– dwa dni Warsztatów Twojej Osobistej Przemiany, na których Fizyka Kwantowa spotka się z hawajską filozofią Aloha i Ho’ oponopono, a Ty odkryjesz, że życie to bajka pełna Magii i CUDów. (Więcej)

Warsztaty "Magia Photoshopa"


28 marca 10.00 - 18.00 Marcin Panasiuk (http://photoit.eu/home_pl/) opowie o technikach, trikach i o wszystkim tym co ważne, aby powstało „dobre zdjęcie”. Pokażemy zasady retuszu zdjęcia, opowiemy czym są narzędzia, warstwy i maski, nauczymy się kadrowania i wycinania obiektów. Dokonamy korekcji obrazu, wyostrzymy zdjęcie, dodamy lub usuniemy elementy a na koniec zapiszemy nasze prace. Wykonamy profesjonalny wizaż, przedstawimy techniki makijażu klasycznego, wieczorowego, sesyjnego. Czytaj dalej...

Spotkanie "Venus przy kawie"

"Venus przy kawie" tym razem poruszy trudny temat relacji. 11 marca 18.00 - 21.00
"Porozmawiajmy o mężczyznach" , bo z nimi trudno, bez nich nudno.
Wstęp tylko 35 zł! Zapisy na kontakt@magdafedor.pl (Więcej)

Szampan i Truskawki Partnerem Kobiecego Karnawału


Mamy przyjemność być Partnerem wyjątkowego wydarzenia dla Kobiet - Kobiecy Karnawał - "Stwórz Siebie OD NOWA". (Więcej)

W naszej przestrzeni będą odbywać się dwa wyjątkowe spotkania:

21 luty - 10.00-16.00 - Dzika Kobieta (Więcej)
23 luty - 18.00-20.00 - KOBIECOŚĆ – wizerunkowe triki, które sprawią, że świat będzie TWÓJ! (Więcej)

Serdecznie zapraszamy wyjątkowe Panie :-)

Szampan i Truskawki partnerem Woman's Attitude 

Pewnego piątkowego popołudnia zawitały w nasze progi dwie piękne i wyjątkowe Kobiety - Catherine i Diana (http://www.womansattitude.pl/o-nas.php)
Tydzień później mamy przyjemność ogłosić nasze partnerstwo w zakresie organizowanych warsztatów przez te wspaniałe osoby w Szampan i Truskawki.
Najbliższe "Twój Kobiecy Magnetyzm" już 14 lutego 10.00-18.00.
Więcej: http://www.womansattitude.pl/kursy.php
Kolejne można śledzić na bieżąco w naszym Kalendarzu.
Zapisz się - biuro@szampanitruskawki.pl
Cieszymy się na tę współpracę i zapraszamy,
Zespół Szampan i Truskawki.

Personal Branding z Anną Szubert w końcu w Warszawie! 

Zapraszamy na cykl 8 spotkań w zakresie budowania własnej marki. Bo silna marka osobista to dzisiaj główne źródło indywidualnej przewagi. Spotkania prowadzone przez wyjątkową Kobietę - Annę Szubert.
Zaczynamy 17 lutego 18.00-20.30.
Wydarzenie i szczegóły.
Więcej.

 Walentynki


Zapraszamy do spędzenia Walentynek w szampańskim stylu. A oto nasze propozycje - każdy znajdzie coś dla siebie, czy to w parze czy osobno... 
Nasze wnętrza będą z tej okazji magicznie i walentynkowo przygotowane, aby to co w środku mogło ukazać się i na zewnątrz...

*9.00 - 17.00 - Twój Kobiecy Magnetyzm z czarującą Catherine, a wieczorem...
*18.00 - 20.00 - Celebracja miłości z Rytmy Życia

Więcej szczegółów w Kalendarzu.
Zapraszamy i Ciebie... 

Paryżanki wiedzą czego chcą...

Paryżanka jest silna i zdecydowana. Wie czego chce i konsekwentnie do tego dąży. Jest kobieca, uparta, odważna i zdolna. 
Już 8 lutego "Paryżanki wiedzą czego chcą, czyli jak osiągać cele we francuskim stylu." w Szampan i Truskawki. (Więcej)

Wręczenie nagrody podczas Kobiecego Karnawału


Aby cały Kobiecy Karnawał był w szampańskim nastroju Szampan i Truskawki wręczył prawdziwego szampana jako wygraną w loterii wizytówkowej :-)
Jeszcze raz gratulujemy Zwyciężczyni!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i klimatyczne wydarzenie. A już 21 i 23 lutego dwa inspirujące warsztaty Karnawału "Stwórz siebie od nowa" w Szampan i Truskawki.
Szczegóły w naszym Kalendarzu.

Wypróbuj nas ZA DARMO w Nowym Roku

Zastanawiasz się, gdzie zaprosić Klienta na kluczowe spotkanie biznesowe? Szukasz czegoś wyjątkowego, co będzie sprzyjało ważnym rozmowom i kreatywnym pomysłom? 
Wypróbuj nas ZA DARMO – pierwsza godzina w Szampan i Truskawki GRATIS!!! 
O zaletach naszego niezwykłego miejsca możemy pisać wiele, ale najlepiej kiedy do nas przyjdziesz i sam sprawdzisz jak się w nim czujesz.

Zgłoszenia na biuro@szampanitruskawki.pl lub tel. 690 522 006

Promocja obowiązuje do końca stycznia 2015 r.

Lunch z językiem od Stycznia 2015

  Nauka języka może być przyjemna i smaczna!

Lunch z nauką języka na poziomie biznesowym (język angielski i język niemiecki). 

  Gdy prowadzimy biznes z osobą, która mówi w innym języku zazwyczaj spotkania te odbywają się podczas lunchu. Wtedy też rozmawiamy o sprawach prywatnych jak i biznesowych. To te sytuacje są najbardziej realne.

 Dlatego Szampan i Truskawki wychodzi na przeciw stawianym oczekiwaniom – zapraszamy na wyśmienity lunch połączony z nauką języka bezstresową metodą komunikacyjną przez wybitnych lektorów. Metoda ta polega na rozwinięciu wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności konwersacji.

(Więcej)

 Wieczór brydżowy w Szampan i Truskawki

 Wieczór brydżowy w eleganckich wnętrzach Szampan i Truskawki to oryginalny pomysł na imprezę firmową lub spotkanie w gronie przyjaciół.

  Zapewniamy prowadzenie i obsługę oraz miłą atmosferę. Jeśli nie znasz jeszcze zasad gry, szybko Cię nauczymy, jeśli lubisz rywalizację - zorganizujemy turniej.

  Wieczór brydżowy można połączyć z degustacja whisky oraz cygar.

  „Życie jest za długie, żeby rozgrywać kiepskie karty”

                                                               --- Frank di Elsi

 (Więcej)

Pokaz w Szampan i Truskawki

Wyobraź sobie... Ty, sobotnie popołudnie, lampka szampana z truskawkami, nowa kolekcja wyjątkowych ubrań, przestrzeń na przyjazne rozmowy, doradztwo, czas dla siebie by wybrać to w czym wyglądasz najpiękniej... 

Tak było naprawdę :-)
Oto fotorelacja z ostatniego weekendu - pokaz nowej kolekcji Darksus w Szampan i Truskawki.

Szampan i Truskawki jest Partnerem Gali charytatywnej na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk.

Dla nas w biznesie liczą się nie tylko pieniądze, ale troska o drugiego człowieka. Bo na końcu każdy z nas jest tylko i aż Człowiekiem...  
Cieszymy się na to wydarzenie, do zobaczenia.
(Zdjęcia)

Udany wywiad i sesja w Szampan i Truskawki

Mieliśmy przyjemność gościć Joannę Rubin (twórcę www.nakawie.pl) i CANAL+
Dziękujemy za wspaniałe emocje. (Więcej)

Fotorelacja ze spotkania z Mary Kay

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania z Mary Kay, które odbyło się wczoraj wieczorem w Szampan i Truskawki. A już 18 grudnia o 18.00 kolejne spotkanie, tym razem "Kuszące spojrzenie - smoke eye".
Zapraszamy!
(Więcej)


Władcy Sceny w Szampan i Truskawki - 11.12.14. - warsztaty wizerunkowe

(Wiecej)

Wywiad w BUSINESS WOMAN&life - "W Szampańskich nastrojach"

(Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć Wywiad)

Odkryj kobiecą głębię która jest w Tobie dzięki nowej kolekcji DARKSUS w Szampan i Truskawki 13 grudnia od 12.00-14.00!

Każda z nas jest inna, każda z nas jest wyjątkowa – zapraszamy na prezentację nowej marki ubrań dla Kobiet – DARKSUS. (Więcej)

Wigilia w Szampan i Truskawki

Mówi się, że Święta to czas wyjątkowy. My dodamy od siebie, że jest to czas wyjątkowych ludzi, bo to oni tworzą atmosferę i najpiękniejsze spotkania. Chętnie zadbamy o to, abyście mogli w pełni czerpać przyjemność z czaru Świąt: duszą, umysłem i ciałem. W przestrzeni Szampan i Truskawki stworzymy dla Was ciepły nastrój, zapewnimy pyszne ąwiąteczne potrawy oraz wspaniałe dekoracje. 

Wyjątkowe miejsce potrzebuje wyjątkowych ludzi - Was. Wtedy, w cieple serdecznych życzeń, zaczyna się Magia... (Więcej)

Poleć organizację Wigilii u nas znajomym - otrzymasz 10% prowizji od kwoty netto.

Andrzejki w Szampan i Truskawki

Blask świec, tajemniczy, pobudzający wyobraźnię nastrój...
Listopad to miesiąc pełen magii, a jesienne wieczory sprzyjają spotkaniom. Warto oderwać się od szarzyzny i spędzić ten czas z ciekawymi ludźmi i w pięknej przestrzeni. Gdyż niewiele potrzeba, aby przemienić Szampan i Truskawki w komnatę tajemnic. 
Eleganckie Andrzejki w Szampan i Truskawki? 
Napisz do nas, a my zajmiemy się każdym najdrobniejszym szczegółem: biuro@szampanitruskawki.pl

 

Sukces ma Twoje imię - warsztat 22 listopada

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał”. - Zig Ziglar    

Każdy człowiek chce być szczęśliwy. Każdy chce spełniać marzenia. Każdy chce odnosić sukcesy. Mało osób podejmuje jednak działania. Dlaczego? Wymówek może być wiele: brak czasu, brak wsparcia, brak pieniędzy, brak odwagi, aby sięgać po to, czego się pragnie.

Uczestnictwo w warsztacie da Ci energię i motywację do rzeczy, które od dawna chcesz zrealizować, ale z jakiegoś powodu, ciągle to odkładasz na jutro.

Poznasz  odpowiedź jak dotrzeć do sukcesu i spełnić swoje marzenia,  usprawnić swoje działanie poprzez odpowiednie planowanie i wyznaczanie celów, wprowadzić w życie konkretne projekty, wzmocnić swoją motywację i lepiej poznać własne zasoby.

(Więcej)

Fotorelacja z Babskiego wieczoru

Prowadzące i cały Zespół Szampan i Truskawki pragnie podziekować naszym gościom za cudowne spotkanie, które odbyło się wczorajszego wieczoru (30.10.2014) - Babski wieczór pod tytułem "W zdrowym ciele zdrowy duch.". To te osoby z którymi miałyśmy okazję się spotkać wprowadziły wyjątkową jakość dzięki której każdy mógł bardzo skorzystać. To magiczne spotkanie na zawsze pozostanie w naszych sercach - wspólne rozmowy i jednocześnie głęboka praca nad tym co ważne. To tylko potwierdziło, że warto było stworzyć takie miejsce jak Szampan i Truskawki.
Cieszymy się, że już za dwa tygodnie (13.11.2014) kolejne spotkanie, którego tematem będzie "Stylizacja - zmieniamy razem szafę na jesień.". Te osoby co nas poznały już wiedzą, że nie będzie to "zwykła" zmiana szafy. :-) (więcej)

Zapraszamy! Dziekujemy! Do zobaczenia!
Zespół Szampan i Truskawki.

Babski wieczór w Szampan i Truskawki już od 30 października.

Zobacz Więcej

Halloween w Szampan i Truskawki

Zorganizuj u nas Halloween dla siebie, swoich przyjaciół lub współpracowników.
Zajmiemy się każdym najdrobniejszym szczegółem, napisz do nas: biuro@szampanitruskawki.pl
Zobacz naszą Ofertę.

Dzień z życia Szampan i Truskawki.

Dobrze zacząć dzien owocnym spotkaniem w Szampan i Truskawki.

Wygrani w Konkursie!

Dobiegł końca nasz konkurs, a tym samym nadszedł moment wyłonienia Zwyciezców! Aż 3 osoby będą mogły całkowicie za darmo skorzystać z godziny w Szampan i Truskawki. Od Was zależy na co przeznaczycie tę godzinę - spotkanie służbowe, warsztaty, a może jakieś inne spotkanie tematyczne? Zwycięzcami są:

1. Joanna Rubin
2. Maciek Tomaszewski
3. Norbert Krydus
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:
biuro@szampanitruskawki.pl
Tel.: 690 522 006

Więcej na:

https://www.facebook.com/szampanandtruskawki

Konkurs!!!

Chcesz poczuć sie komfortowo podczas spotkania biznesowego? Sprawić wrażenie na kliencie? 

Już we wtorek spośród uczestników naszego konkursu wylosujemy 3 osoby, dla których pierwsza godzina w Szampan i Truskawki będzie całkowicie bezpłatnie! 

Ty też weź udział! Wystarczy, że polubisz nasz fanpage i udostepnisz na swojej tablicy ten post. Zapraszamy!

Więcej na:

https://www.facebook.com/szampanandtruskawki