HAWAJSKO – KWANTOWY ALOHA WEEKEND!

ALOHA
z przeogromną radością zapraszamy Cię na,
HAWAJSKO – KWANTOWY ALOHA WEEKEND!

ŻYJ ALOHA I KREUJ CUDA
Zapraszamy Cię na WYBORny ALOHA – weekend SZCZĘŚCIA i Transformacji – wyjątkowe, holistyczne przeżycie, podczas którego zatroszczysz się o Serce, Duszę i Ciało najważniejszej osoby w Twoim życiu, czyli CIEBIE! Zrób sobie prezent i zadbaj o więcej Świadomej Radości, Szczęścia i CUDów w Twoim życiu!
Aloha – szczęście jest wyborem – świadomie wybieraj swój wymarzony świat.” – dwa dni Warsztatów Twojej Osobistej Przemiany, na których Fizyka Kwantowa spotka się z hawajską filozofią Aloha i Ho’ oponopono, a Ty odkryjesz, że życie to bajka pełna Magii i CUDów

Kiedy:
23.05.15 (sobota) – godz. 10.00-18.00 – Dzień I
24.05.15 (niedziela) – godz. 10.00-18.00 – Dzień II
Kolejne terminy w Kalendarzu
Gdzie: Szampan i Truskawki
Inwestycja w Świadome Szczęście:
Cena normalna 888PLN, a dla „early birds” 777PLN czyli dla tych, którzy się zdecyduja do 26 kwietnia :-) Potwierdzeniem jest wpłata zaliczki (300 zł) – wtedy cena jest 888 PLN lub całości dla „early birds” – wtedy cena jest 777 PLN
Nr konta: 56 1950 0001 2006 2614 3711 0002 z dopiskiem „Aloha”
Ilość magicznych miejsc jest ograniczona, a zapisy przyjmujemy do 10 maja
Zapisy i informacje:
Quantum Surfing: E-mail: quantumsurfing@gmail.com
Kasia Miskiewicz - tel: +49 176 98596144 / Wiola Ladyko - tel: +49 176 38058144
Szampan i Truskawki: Email: biuro@szampanitruskawki.pl
Telefon: + 48 690 522 006

Warsztat Zmiany: dowiesz się, doświadczysz i zdobędziesz nowe umiejętności. 

 „Aloha – szczęście jest wyborem – świadomie wybieraj swój wymarzony świat.” 
Twoje życie jest zbiorem wyborów, których dokonujesz w każdym momencie i doświadczeń, które są konsekwencją tych wyborów.
Czy wiesz, że w każdej chwili swojego istnienia tworzysz swoją rzeczywistość?
Czy masz tego świadomość i czy wykorzystujesz cały swój potencjał, abyś Ty i to co tworzysz bylo odzwierciedleniem tego, co najwspanialsze?
Jak by to było: 
- gdyby każdy Twój wybór był trafny i każde Twoje doświadczenie wzbogacało Twoje życie w niepowtarzalny i wyjatkowy sposób?
- gdybyś rozumiał/-a że w każdym pytaniu kryje się odpowiedź i w każdym problemie jego rozwiązanie i wiedział/-a jak z tego korzystać?
- gdybyś wiedział/-a, jak z łatwoscią wprowadzać zmiany?
- gdybyś wiedział/-a, że wszystko, czego do tej przemiany potrzebujesz drzemie w Tobie i tylko czeka, byś stał/-a się tego świadoma/-y i wykorzystywał/-a to w pełni
Czy wiesz, że wszystkie Twoje doświaczenia i emocje zapisane są w Twojej podświadomości i tworzą schematy myślowo-zachowawcze i czy wiesz, że na tej podstawie „z automatu“ podejmujesz 95% decyzji i działań w życiu?
Czy wiesz, że wyborów pochodzących z Twojej podświadomości dokonujesz przez pryzmat przeszłych zdarzeń (sukcesów i porażek) i przez to doświadczasz powtarzających się - często niekorzystnych sytuacji, przeżyć, emocjonalnych wyzwań, wzlotów i upadków?
Czy zauważasz, że pomimo tego, że świadomie nie chcesz, robisz często te same doświadczenia w sferze zawodowej, w relacjach miedzyludzkich, w miłości, zdrowiu?
Czy jesteś świadoma/-y tego, że każda Twoja myśl bezpośrednio wpływa na Twoje emocje, a to jak się czujesz decyduje o tym jakich wyborów dokonujesz w życiu? Te same myśli wywołują te same emocje, a te z kolei przyciagają te same doświadczenia i znów te same myśli itd.
Czy chciał/-a byś i jesteś gotowy/-a przerwać ten łańcuch przewidywalnych, niekorzystnych zdarzeń i zacząć kreować radośniejsze doświadczenia i poczucie spełnienia w życiu?
Czy chcesz wiedzieć, jak świadomie zmieniać niekorzystne podświadome schematy myślowe i zachowawcze?
Czy chcesz nauczyć swoją podświadomość działać na Twoją korzyść i z „automatu“ kierować Cię do korzystnych dla Ciebie rozwiazań, decyzji, działań i ludzi?

Nasz warsztat coachingowy to dwa dni Twojej Osobistej Przemiany na drodze do świadomego życia i odkrycia potencjału, który tkwi w Tobie.
Ten potencjał to Twoja moc wyboru i przez to kreowania rzeczywistości. Nie możesz z niego nie korzystać. Różnica polega na tym, czy robisz to świadomie, czy nie i jak bardzo jesteś zadowolona/-y z rezultatów, które osiągasz.
Czy żyjesz życiem o jakim zawsze marzylaś/-eś, czy ciągle jeszcze znajdujesz się w fazie marzeń?
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak żyć wymarzonym życiem dzięki przejęciu  całkowitej odpowiedzialności, dokonywaniu trafnych- świadomych wyborów, słuchaniu głosu serca i zmianę perspektywy to zapraszamy Cię serdecznie na wspólną przygodę.
Pierwszy dzień otworzy Cię na Miłość do siebie i Świadomość Wyboru.
Wyobraź sobie teraz przez chwilę:
Jak by to było, gdyby Twoje Serce było otwarte i prowadziło Cię przez życie?
Jak by to było, gdybyś słyszał/-a głos inspiracji pochodzącej od Twojego wyższego Ja?
Jak wygladałoby Twoje życie, gdybyś wiedział/-a, że masz moc kreowania wszystkiego kim jesteś i wszystkiego, co Cię otacza?
Jak by to było, gdybyś nauczył/-a się bardziej kochać siebie i otrzymywał/-a więcej miłości, radości, szczęścia, zdrowia, bogactwa, wiedząc, że w każdej chwili masz wpływ na wszystko i wszystkich?
Jak by to było, gdybyś wiedział/-a, jak to zrobić?
Na tych i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w pierwszym dniu warsztatu. Zabierzemy cię na Hawaje i zainspirujemy Cię hawajską wizją widzenia świata. Dowiesz się jak żyć w Aloha – wibracji miłości. Poznasz Ho´oponopono i dowiesz się co oznacza wzięcie 100% odpowiedzialności za siebie a dzięki temu uwolnisz sie od roli ofiary w każdym aspekcie Twojego życia. Korzystając z EFT – technika wolności emocjonalnej, The Work/ Praca – Byron Katie i Hooponopono - zajmiemy się Twoimi ograniczającymi przekonaniami i nauczymy Cię jak podejmować dobre dla Ciebie decyzje, jak uwalniać stres i jak w szybki i prosty sposób transformować emocje.
Drugi dzień otworzy Cię na Cuda i Świadomą Obserwację.
Wkroczymy w świat boskiej matrycy energetycznej, w świat fizyki kwantowej – w świat wibracji i energii. Dowiesz się:
Wyobraź sobie przez chwilę:
Jak by to było, gdybyś miał/-a nieograniczone możliwości?
Jak by to było, gdybyś mogł/-a dzięki energii Twojego Serca i Świadomej Obserwacji zmieniać każdy niekorzystny schemat/ wzorzec, który stoi na drodze do Twojego osobistego spełnienia w miłosci, zdrowiu, bogactwie czy karierze zawodowej?
 Jak by to było, gdybyś w prosty sposób potrafiła zmieniać swoje myśli, emocje, reakcje a dzięki temu swoje doświadczenia?
Drugi dzień warsztatu pozwoli Ci zrozumieċ dlaczego wszystko jest możliwe i że zawsze masz nieograniczone możliwości, że wszystkie rozwiązania są dostepne i Ty - poprzez obserwację decydujesz, które z nich zapraszasz do swojego życia. Dzięki wskazówkom i praktycznym ċwiczeniom dowiesz się, jak świadomie dokonywaċ trafnych wyborów i przez samoŚwiadomośċ sprawiaċ, by niemożliwe stawalo się możliwe. Poznasz świat z perspektywy fizyki kwantowej i dowiesz się jak ta wiedza może byċ dla ciebie użyteczna na codzień. Zaprosimy Cię do zabawy z Matrycą Energetyczną, polem serca i wibracjami- dzięki czemu przekonasz się, że zmiany mogą byċ lekkie, łatwe i przyjemne. Tak jak w dniu pierwszym będziemy korzystaċ z EFT – technika wolności emocjonalnej i The Work/ Praca – Katie Byron, aby uwolniċ Cię od ograniczających przekonań, schematów i emocji, i otworzyċ Cię na Cuda.
„Nie ma rzeczywistości samej w sobie, są tylko obrazy widziane z różnych perspektyw.” Albert Einstein
Przygotuj się na wspólną zabawę w zmienianie perspektywy i pokoloruj swój świat na nowo!
ŻYJ ALOHA I KREUJ CUDA!!!
Thank you & I love you
Więcej o czarodziejskich prowadzących.
Księga Gości pełna wpisów osób, którym Kasia i Wiola odmieniły życie.