Lunch z językiem

Nauka języka może być przyjemna i smaczna!
Lunch z nauką języka na poziomie biznesowym
(język angielski i język niemiecki). 

Gdy prowadzimy biznes z osobą, która mówi w innym języku zazwyczaj spotkania te odbywają się podczas lunchu. Wtedy też rozmawiamy o sprawach prywatnych jak i biznesowych. To te sytuacje są najbardziej realne.

Dlatego Szampan i Truskawki wychodzi na przeciw stawianym oczekiwaniom – zapraszamy na wyśmienity lunch połączony z nauką języka bezstresową metodą komunikacyjną przez wybitnych lektorów. Metoda ta polega na rozwinięciu wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności konwersacji.

Nasze zajęcia, to:

Wyślij zgłoszenie na biuro@szampanitruskawki.pl lub zadzwoń + 48 690 522 006

Więcej o prowadzących:

Beata Czerwiakowska - germanistka, lektor, tłumacz, autorka podręczników do j. niemieckiego. Sama o sobie: „Moja miłość do j. niemieckiego zaczęła się, kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z twórczością Thomasa Manna i tak już zostało. Koncentruję się przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji komunikacyjnej, jestem fanką twórczego myślenia i kreatywności. Moje zajęcia są dynamiczne, interaktywne i bezstresowe, rozwijają wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Prowadzę kursy w szkołach językowych, firmach i instytucjach państwowych. Po godzinach jestem instruktorką narciarstwa, pływam na surfingu i żegluję, a gdy tylko nadarzy się okazja wymykam się w świat.”

Małgorzta Zawistowska - Jestem lektorem języka angielskiego od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała prowadząc wiele kursów zarówno w zakresie języka ogólnego jak i biznesowego na różnych poziomach zaawansowania, lektor w największych korporacjach w Polsce. „Zapraszam na spotkania z angielskim w nietypowej jak na naukę formie.  Jednak w praktyce to właśnie w takich codziennych sytuacjach znajomość języka angielskiego okazuje się niezbędna. Jestem przekonana,że nasze spotkania przy lunchu rozwiną Państwa znajomość języka, ułatwiając kontakty zarówno zawodowe jak i prywatne. Tematy, jak sądzę, przyniosą nam codzienne wydarzenia oraz moje i Państwa propozycje.  Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia!".