Owocne śniadania biznesowe

Czy może być coś lepszego niż zapach świeżo zaparzonej kawy i gorących, chrupiących croissantów? Ktoś powie, że lepsza może być jajecznica na boczku, inny wybierze solidną kanapkę z aromatyczną szynką i świeżym pomidorem, albo owsiankę z suszonymi owocami. Trudno jednak dyskutować z faktem, że dobre śniadanie to obowiązkowy element dobrego poranka. Także dietetycy podkreślają, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i zaniedbywanie go to prosta droga do kłopotów ze zdrowiem i obniżenia efektywności pracy.
Warto o tym pamiętać w dzisiejszym, zabieganym świecie. I warto to wykorzystać, także w działaniach biznesowych. Śniadanie biznesowe to znakomity pomysł na spotkanie z ważnym klientem czy partnerem biznesowym. Można wybrać ofertę jednej z wielu eleganckich restauracji, albo zdecydować się na śniadanie biznesowe w eleganckim i bardziej dyskretnym miejscu typu „meeting room”, gdzie będziemy mieli przestrzeń tylko dla siebie i pełen komfort prowadzonych rozmów. Eksperci podkreślają, że śniadanie biznesowe sprzyja nawiązaniu lepszego kontaktu. Wspólny posiłek pozwala na odejście od standardowych rozmów biznesowych i zwolnienie tempa spotkania. To też pozwala na zbudowanie zupełnie innej relacji – cały czas biznesowej, ale w przyjaznej atmosferze.
O tym, że wspólne śniadanie świetnie wpływa na rozmówców może świadczyć także obecność w ramówkach największych telewizji spotkań z politykami właśnie przy kawie i przekąskach. Ci sami ludzie, którzy w klasycznych programach publicystycznych obrzucają się błotem, obrażają i często stosują chwyty poniżej pasa, przy wspólnym posiłku potrafią nawiązać bardziej przyjazną rozmowę. Formuła śniadań prasowych również na stałę wpisała się do kalendarzy mediów.
Warto powierzyć organizację takiego wydarzenia profesjonalistom. Świetnym miejscem do organizacji śniadania biznesowego może być warszawski meeting room Szampan i Truskawki”. W ekskluzywnym wnętrzu niedaleko Parku Szczęśliwieckiego w jednym z apartamentowców firmy regularnie organizują tego typu spotkania. Do wyboru jest kilka rodzajów wyśmienitych śniadań („Szampańskie MENU”). Same nazwy dań są bardzo kuszące i powodują, że rośnie apetyt, a spotkanie w ten sposób podane na pewno przyniesie wymierne korzyści. Możemy wybrać „Słodkie jak letnie truskawki”, „Szampańsko podane” lub „Szampan i Truskawki w biznesowej odsłonie”.  Goście mogą cieszyć się także świeżo parzoną doskonałą kawą, którą można wypić na 40-metrowym tarasie z widokiem na Warszawę. To zdecydowanie ciekawsze rozwiązanie niż spotkanie z klientem w biurze. Uczestnicy takich wydarzeń z całą pewnością szybko docenią wartość takiego śniadania biznesowego, które w kameralnych warunkach pozwala niawiązać bardzo owocną współpracę. Zbudowana w ten sposób relacja na długo procentuje w biznesie i nierzadko w życiu prywatnym. Poznajemy się jako ludzie i partnerzy, na neutralnym i komfortowym gruncie – tak stworzone zaufanie jest bezcennie, warto o tym pamiętać.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - zorganizujemy wszystko pod Twoje potrzeby.