Plażowy look, czyli, jak wykreować swój plażowy styl

23 czerwca, czwartek, godzina. 19.00 – 21.30
 
Palmy, leżaki, gorąca atmosfera, w kieliszkach miło musują bąbelki a w tle słychać dźwięki afrykańskiego bębenka. Czy to wizja wymarzonego urlopu? To spotkanie wieczorową porą w gościnnych wnętrzach i na przestronnym tarasie Szampan i Truskawki.  Dla tych, którzy wybierają się wkrótce na urlop, kilka cennych rad dotyczących plażowego stylu, dla tych którzy nie mają na wakacje szans, mała ich namiastka .
Część I  – przywitanie uczestniczek kieliszkiem schłodzonego Prosecco lub szklaneczką mrożonej herbaty firmy Tea Forte www.artcoffe.pl.
Na początek Magda Szczęsna, właścicielka Magu Moda, www.magumoda.pl, opowie nam o najnowszych trendach w modzie plażowej. Zdradzi, jak stworzyć plażowy look,  zmysłowy i kobiecy – przecież moda plażowa, to nie tylko kostium. Poznamy też historię strojów plażowych.

Część II - Lato to cudowny czas nie tylko na plażowanie, ale i na wieczorne spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie. To czas na śmiałe zapachy i romantyczne makijaże. Dzięki firmie Mary Kay www.marykay.pl,  nauczymy się, jak bawić się kolorami i wykonać makijaż  idealnie pasujący  do każdego typu urody.
Część III – Czas zobaczyć na własne oczy, co będzie trendy w tym roku. Urocze modelki z firmy Magu Moda zaprezentują kilka stylizacji.
Będzie tez można zakupić rzeczy, które wpadną nam w oko, zarówno jeśli chodzi o stroje i akcesoria plażowe, jak i kosmetyki Mary Kay.
 
Część IV  - skoro mamy już odpowiedni strój i makijaż, musimy znaleźć miejsce, żeby zabłysnąć.
Pomoże nam w tym biuro podróży Escape & Explore  www.escapeclub.com.pl, które przygotuje nam limitowaną propozycję wyjazdu na bajkową plażę, nad szmaragdową wodą w kameralnym wydaniu.
Na zakończenie spotkania loteria fantowa i atrakcyjne  upominki  dla każdej z uczestniczek a w nich, między innymi vouchery do wykorzystania w Klinice Piękna Essence www.klinikaessence.pl.
Tych Pań, które były na naszym ostatnim spotkaniu, na pewno nie musimy przekonywać, te które będą u nas po raz pierwszy zapewniamy, że zapowiada się mocno relaksujący wieczór.
DANE ORGANIZACYJNE
Termin:  23.06.2016, czwartek,  godz.19.00 – 21.30 w Szampan i Truskawki
Ilość miejsc ograniczona  
Konieczna  wcześniejsza rezerwacja drogą mailową na adres Biuro@szampanitruskawki.pl lub pod nr telefonu 690 522 006
Koszt : 65 zł