KONKURS!!!

Pierwszy dzień wiosny tak na nas działa, że postanowiliśmy to uczcić z Wami nie tylko lampką szampana, ale całą butelką :-)
W naszym konkursie możecie wygrać butelkę szampana lub voucher na 200 zł na usługi Szampan i Truskawki z wyjątkowymi gadżetami lub voucher upoważniejący do 25% rabatu na usługi Szampan i Truskawki z wyjątkowymi gadżetami.
Zapraszamy do konkursu!!!
Jak wygrać?
1. Polub post dotyczący konkursu na naszym Fanpejdż.
2. Udostępnij post dotyczący konkursu na swoim Facebook.
3. Zaproś jak najwięcej znajomych do polubienia naszego Fanpejdż
Osoby, która zaproszą najwięcej znajomych do polubienia naszego Fanpejdż otrzymają nagrody:
Miejsce 1 - butelka prawdziwego SZAMPANA + gadżety Szampan i Truskawki
Miejsce 2 - voucher o wartości 200 zł na usługi Szampan i Truskawki + gadżety Szampan i Truskawki
Miejsce 3 - voucher upoważniający do 25% upustu na usługi Szampan i Truskawki + gadżety Szampan i Truskawki

Regulamin konkursu

1. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna (pełnoletnia, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych), która w dniach od 21 marca 2016 r. do 3 kwietnia 2016 r. spełni powyższe warunki.

2. Można wziąść udział w konkursie do 3 kwietnia 2016 r. do godziny 00:00. 

3. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród uczestników konkursu. Subiektywna decyzja o laureacie konkursu pozostaje w gestii zespołu firmy Szampan i Truskawki.

4.  Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej 4 kwietnia 2016 r. za pośrednictwem profilu Szampan i Truskawki, na Facebook. Nagroda zostanie wręczona osobiście w Szampan i Truskawki.

6. Zwycięzca zostanie poproszony o wysłanie maila z imieniem i nazwiskiem na biuro@szampanitruskawki.pl. Dzięki temu otrzyma zaproszenie do odebrania nagrody. W przeciwnym razie nagrodę otrzyma kolejna osoba.

7. Uczestnik konkursu wysyłając tekst wyraża zgodę na opublikowanie go w kanałach social media oraz na stronie Szampan i Truskawki.

8. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

9. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu. Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za niestosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz.U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regulacjom zawartym w ww. ustawie i rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy

10. Uczestnik poprzez fakt przystąpienia do konkursu akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

11. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 21 marca 2016 r.